Haber

2023 Seçimlerine Özel Çoklu Ekran: Tüm Seçim Canlı Yayın Haberlerini Aynı Anda Nasıl ve Nereden İzleyebilirim?

2023 Genel Seçimlerinde oy verme işlemi saat 17:00’de sona erdi. Tüm vatandaşlar oy pusulalarıyla sandığa gitti. Oy verme işleminin tamamlanmasının ardından Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için heyecanlı bekleyiş başladı. YSK’nın açıklamalarına göre medya kuruluşlarına yönelik yayın yasağı da kaldırıldı. Peki tüm haberleri aynı anda takip etmek istiyorsak ne yapmalıyız? Tüm seçim canlı yayın haberlerini tek seferde nereden izleyebiliriz? İşte 2023 Seçim haberlerini aynı anda izlemenizi sağlayan çoklu ekran…

2023 Genel Seçimleri 14 Mayıs Pazar günü saat 17:00’de sona erdi. Seçim sonuçları büyük bir merakla bekleniyor.

5 yılda bir yapılan genel seçimler için tüm Türkiye bu sabah sandık başına gitti. Milletvekili ve Cumhurbaşkanı seçimi için oy kullanan vatandaşlar saat 17.00’de oy kullanma işlemlerini tamamladı. Ardından sabırsızlıkla seçim sonuçlarını beklemeye başladı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Sinan Oğan, Kemal Kılıçdaroğlu ve Recep Tayyip Erdoğan’ın adaylığı sürerken kimin kazanacağına dair seçim sonuçlarının açıklanması bekleniyor.

YSK yayın yasağını kaldırdı!

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), medya kurum ve kuruluşları adına propaganda hareketlerinin ve yanlış anlamaların önüne geçmek amacıyla yayın yasağı başlattı. Yayın Yasağı YSK tarafından beklenenden önce kaldırıldı ve seçim haberlerinin saat 18.30’dan itibaren yayınlanabileceği açıklandı.

Peki 2023 Seçimi canlı yayın haberlerinin tamamını tek seferde nasıl ve nereden takip edebilirim?

Çoklu Ekran Çoklu TV uygulaması sayesinde 2023 Genel Seçim sonuçlarının tümünü canlı yayın haberlerini izleyebileceğiniz ekran linkini sizlerle paylaşıyorum:

TÜM SEÇİM CANLI YAYIN HABERLERİNİ TEK NOKTADAN İZLEMEK İÇİN LİNK

haber-eynesil.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu