Yaşam

Barbara Palvin Longines’in Zarafet Elçisi Oldu

Doğal zarafetinden ve karizmasından ilham alan Longines, dünyaca ünlü Macar asıllı model Barbara Palvin’in yeni zarafet elçisi olduğunu duyurdu.

Longines CEO’su Matthias Breschan, Barbara Palvin’in yeni Zarafet Elçisi olması ile ilgili hislerini şu sözler ile dile getirdi: “Barbara Palvin’in Zarafet Elçimiz olması bizi çok heyecanlandırıyor. Geçtiğimiz yıl, Mini DolveVita koleksiyonumuzun New York’taki lansmanında dikkat çekici varlığı ile bizi onurlandırmıştı. Gerçek zarafeti saf bir şekilde temsil etmesinin ötesinde, Barbara tasarımlarımızı yaratırken bize ilham veren modern ve güçlü kadınları da temsil ediyor. Pozitif ve göz alıcı tavırları ile zarafeti kendine göre yeniden yorumluyor. Bu sebeple de kampanyalarımız için mükemmel bir isim olduğuna inanıyorum”.

İlgili Makaleler

Barbara Palvin ise Longines ile iş birliği için şu şekilde konuştu: “Longines’in prestijli Zarafet Elçileri ailesine katılmak benim için onur verici. Gerçek zarafeti temsil ettiğini düşündüğüm Longines markası, inandığım değerler ile gerçekten örtüşüyor. Longines ekibi ile bu ilişkimizi daha da güçlendirmek ve geliştirmek için sabırsızlanıyorum. Dünyada markalarını tanıtmam için bana gösterdikleri bu güven için minnettarım”.

Longines Zarafet Elçileri, sadece profesyonel başarıları ile öne çıkmıyorlar. Aynı zamanda kişisel değerleri ve eşsiz öz geçmişleri ile de dikkat çekiyorlar. Barbara Palvin de bu anlamda mükemmel bir isim.


Barbara, ayrıca yardımsever aktiviteleri ile de dikkat çekiyor. Özellikle suya erişim ve su arıtma sistemlerinin yerleştirilmesi konularında süre gelen çalışmaları mevcut. Bu anlamda, dünyanın suya erişimi az olan noktalarına dikkat çekip yardım götürmeyi hedefliyor.

taraklihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu