Teknoloji

GTA 6 için yayınlanan konsept haritalar beklentileri yükseltiyor! GTA 5’ten 2 kat daha büyük!

 
Rockstar Games tarafından geliştirilip yayınlanacak olan açık dünya aksiyon macera serisi Grand Theft Auto’nun yeni oyunu GTA 6 için konsept haritalar yayınlanmaya devam ediyor. GTA hayranları/topluluğu, bu haritaları birçok sızıntıyla çevrimiçi olarak paylaşıyor ve bu da beklentileri artırıyor. Birçok harita görüntüsü ve konsepti, Eylül 2022’de ortaya çıkan dev sızıntı içeriğine dayanmaktadır.
 
Sızan bilgilerle kavram haritaları yayınlama
 
 
 
GTA topluluğu ve hayranları yeni oyunu beklerken boş durmuyor ve bu süreçte oyunla ilgili sıcak gelişmeler ve konseptler ortaya koymaya devam ediyor. Bekleyenler için değerli olan bu içerikler, oyuncuları heyecanlandıran cinsten.
 
Bir yandan beklemeye devam ederken diğer yandan da çeşitli içerikler ortaya çıkmaya devam ediyor. GTA 6 için yakın zamanda yayınlanan konsept harita görünümü, GTA 5 haritasından 2 kat daha büyük olduğunu ortaya koyuyor. Vice City tabanlı bu harita ile oyunun ne kadar büyük olduğunu görebiliriz.
 
Öte yandan geçtiğimiz günlerde GTA 6’nın büyük bir bütçeyle hazırlandığı ve oyuncuların beğenisine sunulacağı ortaya çıkmıştı. Bu kapsamda oyunun 1 milyar doları aşan bir bütçeyle sunulacağı aktarıldı.
 
Peki GTA 6’dan beklentileriniz neler?
 
 

lacin-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu