Haber

Suat Köylüoğlu Erciyes Tekvando Şampiyonası tamamlandı

Hayırsever iş adamı Suat Köylüoğlu adına Kayseri Tekvando İl Temsilciliği tarafından 27-28-29 Ocak tarihlerinde Develi Kapalı SporYıldızlar ve gençler Suat Köylüoğlu Yıldızlar Salonu’nda düzenlenen Erciyes İller Ortası Dostluk Şampiyonası 20 ilden toplam 800 sporcunun katılımıyla tamamlandı.

Turnuvanın final maçlarına ve madalya törenine AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti Develi İlçe Başkanı Osman Turan, Kayseri Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Bekir katıldı. Çizmeli, Kayseri Yeşilay Şube Başkanı Mehmet Çiftçi, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Alanya Şube Başkanı Refik Özdemir ve Hayırsever İşadamı Suat Köylüoğlu katıldı. Şampiyonada dereceye giren sporculara madalyaları takdim edildi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar yaptığı açıklamada; “Tekvando Federasyonu İl Temsilcisi Özben Şimşek, çocuklarımıza sporu sevdirmek ve yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla ilçemizde sevilen hayırsever iş adamı Suat abimiz Suat abimiz için böyle güzel bir organizasyon düzenlediği için kardeşime teşekkür eder; Turnuvaya katılan minik çocuklarımıza ve onları yetiştiren ailelerine ve öğretmenlerine ve bu vesileyle tüm sporcularımıza bundan sonraki spor hayatında başarılar diliyorum” dedi. – KAYSERİ

cinarcik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu