Yaşam

Aşk ve dostluk temalı, çocukların severek okuyacağı Köpek Adam kitabı

Uluslararası çok satanlar listesine giren Kaptan Düşükdon’un yaratıcısı Dav Pilkey’in hayat verdiği yarı köpek, yarı insan, kahraman Köpek Adam’ın merakla beklenen sekizinci kitabı Altın Kitaplar etiketiyle çocuk okurlarıyla buluştu.

Dav Pilkey Dogman Serisindeki her kitap her yaştan okuyucuya hitap etmenin yanı sıra empati, nezaket, sabır ve güzellik gibi evrensel temaları da işliyor.

İlgili Makaleler

Çocukken DEHB ve disleksi teşhisi konan Dav Pilkey, fotoğraf çizmeyi ve hikayeler yazmayı severdi. Sınıfı rahatsız ettiği gerekçesiyle sık sık okul koridorunda oturması istenen Pilkey, Kaptan Düşükdon’u ve bu süreçte uluslararası çok satanlar listesinde bir numaraya yükselen yarı köpek yarı insan halk kahramanı Köpek Adam’ı yarattı.

Çocukların en sevdiği kitap

Sevecen, iyi kalpli ve bir o kadar sakar kahraman olan Köpek Adam, kötü adamlara karşı durmaktan asla vazgeçmediği eğlenceli maceralarıyla çocukların gözdesi haline gelmiştir.

Popüler Dog Man serisinin sekizinci kitabı Dog Man 8 – Mama 22’de Petey hapisten salınır ve yepyeni bir hayata başlar. Petey yeni hayatında kendini arayışına devam ederken, Küçük Petey ise yetkinliği bulmaya çalışmaktadır.

Sayfa: 240

heyecan verici bir okuma

Bakalım Petey ve Köpek Adam bu sefer kedi köpek gibi atışmayı bir süreliğine durdurabilecekler mi? Pençelerini birleştirip grup olarak çalışabilecekler mi? Şimdi birbirlerine her zamankinden daha çok ihtiyaçları var! Küçük Petey (ve dünya) onlara güveniyor.

Kitap sayfası için link:

[email protected]

haber-araban.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu