Ekonomi

Türkiye Sigorta Üst Yönetiminde Değişim

Türkiye Sigorta’da Teknik ve Acentelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Remzi Duman görevinden istifa etti.

Türkiye Sigorta’dan KAP’a yapılan açıklamaya göre; Sigorta sektörünün lider ve öncü şirketi Türkiye Sigorta’da Teknik ve Acentelerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Remzi Duman, 31 Temmuz 2023 itibari ile görevinden ayrılmıştır.

Görevine Mayıs 2019’da Güneş Sigorta’da Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak başlayan Duman, daha sonra Haziran 2020’de Güneş Sigorta, Ziraat Sigorta ve Halk Sigorta şirketlerinde Teknik ve Hasarlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. kamu sigorta ve emeklilik şirketlerinin birleşme sürecinde 31 Ağustos 2020 itibari ile Türkiye Sigorta Teknik ve Hasar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Bu görevine ek olarak 15 Aralık 2020 tarihinde Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Sağlık Sigortalarının; Türkiye Sigorta Teknik, Hasar ve Sağlık Genel Müdür Yardımcısı oldu. Duman, 2 Haziran 2021 itibari ile Türkiye Sigorta Teknik ve Acentelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-atkaracalar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu