Haber

Volkan Demirel: Atsu ve Taner Savut’tan henüz haber yok

Hatayspor Teknik Müdürü Volkan Demirel, merkez üssü Maraş olan depremde enkaz altında kaldıktan sonra kurtarıldığı açıklanan Hataysporlu futbolcu Christian Atsu ve sportif yönetici Taner Savut’tan haber alamadıklarını söyledi. Hatayspor Başkan Yardımcısı Mustafa Özat da, “Alınan bilgi, Atsu hocamız ve Taner Savut’un enkaz altında olduğu yönünde” dedi.

‘HASTANEDE YOK BULUNDUĞUNU KABUL ETTİK’

Sports Arena’ya konuşan Demirel, “Atsu ve Taner Savut’tan henüz bir haber yok. Hastanede olsalar bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım. Çok zor şeyler yaşadık. Çok zor şeyler yaşadık. “Boşluktan çıkardık çok şükür hepsi kurtuldu. İnsanlar gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtulur. Tüm ekip ailelerinin yanına sığındı. Bilgi geldikçe her şeyi paylaşacağım.”

Hatayspor yöneticileri Mustafa Özat ve Selçuk Smart da Christian Atsu’nun kurtarıldığını doğrulamadı. Hatayspor Başkan Yardımcısı Mustafa Özat, “Christian Atsu’nun enkazdan çıkarıldığı bilgisini almıştım. Ancak şu anda gelen bilgi, Atsu ve Taner Savut’un enkaz altında olduğu yönünde.”

Hatayspor Kulübü Doktoru Gürbey Kahveci arkadaşımız Muhammet Duman’a yaptığı açıklamada “Dörtyol Hastanesi’ne kaldırıldı” haberi duyunca özellikle gittik baktık ama yoktu. Şu anda maalesef Taner abi ve Cristian Atsu’nun bulunamadığını kabul ediyoruz”. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu